infolinka: +420 602 600 133

Facebook Instagram

Bali
Oriental Spa
Heading

AKCE ŘÍJEN

UZAVÍRKA SALONU!
Bohužel dle nařízení vládyČR je salon Bali Oriental Spa opět od 22.10.2020 uzavřen pro poskytování veškerých služeb včetně provozu recepce. Všechny již vytvořené rezervace od tohoto data budou automaticky zrušeny a klienty budeme postupně jak se situace bude vyvíjet obvolávat nebo posílat informační společné sms.
Jakmile bude zřejmé datum znovu otevření salonu budeme všechny klienty co přišly o své procedury během uzavírky telefonicky kontaktovat a nabízet jim náhradní termíny. Pokud máte dárkové poukázky s koncem platnosti říjen nebo listopad 2020, tyto poukázky automaticky prodlužujeme do 28.2.2020! Dárkové poukázky končící 30.12.2020 zatím neprodlužujeme, čekáme jak se situace bude vyvíjet, ale pravděpodobně k tomu také dojde. Nebojte o své procedury nepřijdete!

Pokud si přejete zakoupit dárkové poukázky během uzavírky, můžete takto učinit objednávkou přes naši email adresu: info@baliorientalspa.cz,

nebo telefonicky na tel. čísle: 602 600 133. Dárkové poukázky můžeme zaslat buď elekronicky v příloze emailu nebo originál doporučenou poštou na Vámi zadanou adresu. Platba vždy bankovním převodem.
Telefon recepce 602 600 133 je přesměrován a je stále funkční pro podávání informací. Prosíme zatím neposkytujeme nové rezervace dokud nebude zřejmé datum znovuotevření salonu. 


Pro rychlejší update o vyvíjející se situaci sledujte náš FB nebo Instagram profil.

Přejeme Vám hodně zdraví a pevné nervy v tomto nelehkém čase!

Vaše Bali Oriental SpaHŘEJIVÝ PODZIMNÍ BALÍČEK - AKCI PRODLUŽUJEME K ZAKOUPENÍ DO KONCE ROKU 30.12.2020! Lze i na dárkové poukázky s běžnou platností 6 měsíců!

Kombinace bylinných měšců a prohřívací masážní techniky pro uvolnění ztuhlého svalstva
+ BONUS NAVÍC 15 min REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSEK NOHOU

90 min (místo původních 75 min) / ZVÝHODNĚNÁ CENA 1150 Kč

Tato akce nevztahuje se na již zakoupené dárkové poukazy, v kombinaci s jinými slevami včetně akce 10% tento měsíc, sodexo nebo edenred benefit kartami, vouchery.

SKIN REGIMEN ČAS JE TU!!!
Pro milovnice kosmetiky...

Podzim je vždy čas, kdy začínáme řešit neduhy způsobené letním sluníčkem jako jsou pigmentace a různé nerovnosti pleti. Zároveň potřebujeme pleť vyživit, hydratovat a dodat ji více antioxidantů. Musíme ji chránit před nižšími teplotami, začínající topnou sezónou, přibývajícím smogem, znečištěným ovzduším a stresem.
K tomu již delší dobu používáme naši úžasnou léčebnou řadu /skin regimen/ od comfort zone.

PODZIMNÍ AKCE SKIN REGIMEN- ZAREZERVUJTE SI A PŘEDPLAŤTE TENTO PODZIM 2 x SKIN REGIMEN OŠETŘENÍ A ZÍSKEJTE CELKEM SLEVU 350 Kč!!! Za 2 x ošetření Skin Regimen 2250 Kč (z původních 2600 Kč)

Skin Regimen Urban Longevity Facial 60 min - omlazující a obnovující kosmetické ošetření včetně speciální oxidační rolling masážní techniky a kyselinek pro obnovu pleti v masce. Řešíme pigmentaci, hyperpigmentaci, jiné nerovnosti pleti, záněty v pleti včetně dospělého akné. Výsledkem je ozdravená, omlazená a rozzářená pleť s méně viditelnými nedostatky. (Běžná cena 1250 Kč)

Skin Regimen Urban Detox Facial 75 min - hloubkově čistící a regenerační ošetření včetně černé detoxikační masky s rostlinného uhlí a chlorelly, včetně speciální rolling masážní techniky, toto ošetření je bez kyselinek (Běžná cena 1350 Kč)AKCE NA DOMÁCÍ PÉČI - SKIN REGIMEN 
Při nákupu 2 ks produktů domácí péče z řady /skin regimen/ dostanete 50 % slevu na skvělý a oblíbený Skin regimen cleansing cream!!!Chcete se o /skin regimen/ dozvědět více?? Rezervujte si nezávaznou konzultaci s naší kosmetickou poradkyní, která Vám celou řadu ukáže, vysvětlí a doporučí vhodné kosmetické ošetření nebo domácí péči!!!
Recepce Bali Oriental Spa - Tel: 602 600 133

Sledujte náš FB a Insta profil ohledně novinek, akcí a informací o produktech řady skin regimen!!CHCI REZERVOVAT PROCEDURU

V BALI ORIENTAL SPA
procedure
procedure
date
name
email
phone
notes
Heading

Kontaktní informace

Bali Oriental Spa
Jateční 1767
415 01 Teplice


Tel: +420 602 600 133
E-mail: info@baliorientalspa.cz
Otevírací doba
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO - dle objednávek
(rezervace den předem)
NE -zavřeno
Obchodní název firmy:
Magic Play Plus s.r.o.
Český Bukov 347
Povrly 403 32
IČ: 28735838
DIČ: CZ28735838
Odpovědná osoba:
Darina Mikynová
Bali Oriental Spa Manager
Email: darina@baliorientalspa.cz
IČ: 75852624