infolinka: +420 602 600 133

Facebook Instagram

Bali
Oriental Spa
Heading

UPOZORNĚNÍ PRO NAŠE KLIENTY

INFORMACE K UZAVÍRCE SALONU 
Dne 14.3.2020 nařídila vláda ČR omezit fungování některých maloobchodů a služeb, kam se řadíme i my, proto informujeme všechny naše klienty o uzavírce salonu až do odvolání!!! Prosíme sledujte nejlépe naše FB stránky, kde Vás budeme průběžně informovat o dalších postupech.

Veškeré procedury rezervované do 24.3.2020 jsou automaticky zrušeny. Nicméně počítáme s tím, že toto opatření bude pravděpodobně trvat déle jak 10 dní... o znovuotevření provozovny Vás budeme určitě informovat na našem webu a FB stránkách. Klienty, kteří přišli o své termíny během uzavírky, budeme telefonicky prioritně kontaktovat o náhradní termíny. Pokud máte poukázky s platností do konce března 2020, samozřejmě je prodloužíme, uvidíme dle situace popř. i poukázky s platností do konce dubna 2020. 
Prozatím prosíme naše klienty, aby neposílaly v tuto chvíli nové rezervace, na recepci nikdo není a nebudeme na ně v tuto chvíli odpovídat. To samé platí i pro telefonické rezervace. Tel. 602600133 je stále fukční pro podávání informací!!!

Budeme doufat, že toto náročné období bude brzy za námi a vrátíme se co nejdříve zpět k normálu!!!
Hlavní prioritou je teď zdraví nás všech!

Opatrujte se a zůstaňte zdraví!

Vaše Bali Oriental Spa


BŘEZNOVÉ SPA BALÍČKY

SIAMESE JARNÍ DETOX BALÍČEK

Dopřejte si jarní detox a odpočinek s řadou Siamese. Balíček obsahuje detoxikační a drenážní celotělový peeling Siamese z himalájské soli s esencemi citronové trávy a levandule a energizující Thajskou olejovou masáž s masážním olejem z citronové trávy.

Délka balíčku 90 min / Zvýhodněná cena 1200 Kč

 

SIAMESE JARNÍ RELAX BALÍČEK

Skvělý testující balíček našich spa miniatur, obsahuje Siamese lázeň nohou s peelingem z himalájské soli a masáží plosek a nohou, dále regenerační a povzbuzující Masáž zad, krku a šíje s masážním olejem s esencí citronové trávy a suchou Relaxační masáž hlavy.

Délka balíčku 75 min / Zvýhodněná cena 1100 Kč

DETOXIKAČNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

SKIN REGIMEN URBAN DETOX

Hloubkově čistící a detoxikační obličejové ošetření se skvělou Skin regimen řadou, se speciální roullage prokrvující masáží obličeje a skin regimen masáží obličeje včetně Černé čistící a detoxikační masky z chlorelly, ženšenu a z přírodního uhlí, která odstraní veškeré nečistoty pleti, zanešené a tmavé póry a snižující výskyt tzv. dospělého akné a jiných nerovností pleti.

AKCE TENTO MĚSÍC - KE KAŽDÉMU SKIN REGIMEN URBAN DETOX OBLIČEJOVÉMU OŠETŘENÍ - ZÍSKÁTE NAVÍC ZDARMA ČISTÍCÍ A HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ PAŽÍ A RUKOU (s Tea Tree peelingem s mořskou solí a zábalem rukou ve speciální hydratační a výživné masce)

Délka ošetření 75 min / 1350 Kč

 

Veškeré cenově zvýhodněné nabídky nelze kombinovat s již zakoupenými dárkovými poukazy, se sodexo nebo edenred vouchery, benefit kartami nebo s jinými slevami. Tyto akční balíčky lze vystavit na dárkové poukazy s omezenou platností do konce června 2020. Veškeré akce jsou platné do konce měsíce března k jejich zakoupení!

 

CHCI REZERVOVAT PROCEDURU

V BALI ORIENTAL SPA
procedure
procedure
date
name
email
phone
notes
Heading

Kontaktní informace

Bali Oriental Spa
Jateční 1767
415 01 Teplice


Tel: +420 602 600 133
E-mail: info@baliorientalspa.cz
Otevírací doba
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO - dle objednávek
(rezervace den předem)
NE -zavřeno
Obchodní název firmy:
Magic Play Plus s.r.o.
Český Bukov 347
Povrly 403 32
IČ: 28735838
DIČ: CZ28735838
Odpovědná osoba:
Darina Mikynová
Bali Oriental Spa Manager
Email: darina@baliorientalspa.cz
IČ: 75852624