infolinka: +420 602 600 133

Facebook Instagram

Bali
Oriental Spa
Síla lidského doteku a jakéhokoliv druhu masáže má několik blahodárných účinků pro naše tělo, jeho zdraví ale i duši. Každá masáž zregeneruje celé tělo a unavené a ztuhlé svalstvo, zmírňuje bolesti kloubů, napomáhá lépe stimulovat krevní a lymfatický oběh, zmírňuje bolesti hlavy a migrény, které jsou často způsobeny ztuhlou krční páteří, zlepšuje Váš spánek, odstraňuje stres, vnitřní napětí a deprese, navozuje naprostou relaxaci a hormonizaci těla i duše. V našem salonu máte na výběr hned z několika druhů celotělových masážních procedur čerpajících z pradávných východních kultur:
Heading

Masáže

Síla lidského doteku a jakéhokoliv druhu masáže má několik blahodárných účinků pro naše tělo, jeho zdraví ale i duši. Každá masáž zregeneruje celé tělo a unavené a ztuhlé svalstvo, zmírňuje bolesti kloubů, napomáhá lépe stimulovat krevní a lymfatický oběh, zmírňuje bolesti hlavy a migrény, které jsou často způsobeny ztuhlou krční páteří, zlepšuje Váš spánek, odstraňuje stres, vnitřní napětí a deprese, navozuje naprostou relaxaci a hormonizaci těla i duše. V našem salonu máte na výběr hned z několika druhů celotělových masážních procedur čerpajících z pradávných východních kultur:

Bali Indonéská masáž

Bali Indonéská masáž je povážována za naši hlavní a také nejoblíbenější masážní proceduru. Její technika sahá až do pradávných indonéských masážních a ozdravujících technik. Kombinuje několik léčivých postupů během masáže, začíná suchou akupresurní technikou čerpající z poznatků staré shiatsu masáže spolu s dlouhými masážními hmaty a jemným protažením. Důležitou roli zde hraje i sílá aromaterapie a vonné essence v masážním oleji dodávající tu pravou relaxaci a uvolnění. Tato masážní procedura je vhodná téměř pro každého kdo chce uvolnit ztuhlé a unavené svalstvo a zároveň dosáhnout maximálního odpočinku a exotického zážitku.

Délka masáže 60 min

Thajská Olejová masáž

Masážní procedura, kterou netřeba představovat ke kompletní svalové regeneraci, k uvolnění ztuhlého svalstva a blokací energetických dráh jednotlivých orgánů a částí těla. Využívá prvky tradiční thajské masáže a čínské medicíny s akupresurou a systémovou tlakovou masáží s protahujícími hmaty k odblokování energií v těle, k uvolnění svalů, kloubů, šlach a celé páteře, spolu s táhlými, rychlými a prohřívacími hmaty z prastaré ayurvédské terapie k rozproudění krevního oběhu a k prohřátí svalů. K této energizující masážní proceduře využíváme také sílu aromaterapie v masážních olejích a to zejména povzbuzující a detoxikační citronovou trávu nebo harmonizující jasmín.

Délka masáže 60 min
Délka masáže 90 min

Lomi Lomi masáž s Lávovými kameny

Exotická, prohřívací a velmi relaxační procedura kombinující dvě masážní techniky a to sílu lávových kamenů a havajské masážní techniky Lomi Lomi. Celá procedura začíná pokládáním nahřátých lávových kamenů na celou zadní část těla a akupresurní masáží plosek nohou. Dále při samotné masáži střídáme hřejivou masáž lávovými kameny a Lomi Lomi havajskou techniku, kde terapeutka používá převážně své předloktí a dlaně k důkladnému promasírování všech svalových partií. Masáž je celotělová, používáme přírodní kokosový olej a proceduru zakončujeme relaxační masáží hlavy. Doporučujeme zejména v zimním období k celkovému prohřátí a uvolnění organismu.

Délka masáže 75 min

Aroma Anti-stress Masáž

Velmi jemná masážní technika, pro klienty kteří si nepřejí silnější hmaty, protahování nebo akupresuru a touží pouze po maximální relaxaci, doteku a odpočinku. Tato masážní procedura je celotělová, obsahuje pomalé dlouhé masážní hmaty a využívá také sílu aromaterapie pro maximální relaxaci, vonné masážní oleje a esence zejména se základem levandule. U této procedury nabízíme dvě alternativy celotělových masáží 60 min a prodloužené verze 90 min.

Délka masáže 60 min
Délka masáže 90 min

Bambusová masáž

Skvělá masážní procedura pro ty co chtějí vyzkoušet něco nového a jiného. K celotělové masáži si pomáháme nahřátými bambusovými tyčemi různých velikostí k prohřátí svalů, k akupresuře a hloubkovému promasírování všech svalových partií. Výborná masáž pro muže, sportovce a sportovkyně, ženy s celulitidou pro silnější promasírování dolních končetin, pro ty co potřebují a mají rádi silovější masážní techniku, velmi ztuhlé svaly a svalové spasmy. Masáž vždy přizpůsobíme fyzické kondici klienta, takže určitě se nemusíte obávat, že masáž by byla bolestivá, je vhodná téměř pro každého. Nedoporučujeme pouze u extrémně štíhlých osob, u starších klientů a samozřejmě není vhodná pro těhotné maminky.

Délka masáže 75 min

Bylinná masáž

Masáž s bylinnými měšci dle tradičních thajských bylinných masáží, kdy používáme nahřáté bylinné váčky v páře a přikládáme je stlačovací akupresurní technikou na hlavní svalové partie. Tímto dochází k uvolnění a prohřátí svalů a celotělová masáž s vonným olejem je poté více efektivní. Zároveň bylinné měšce mají i silné léčivé a detoxikační účinky, obsahují několik druhů sušených thajských bylin a koření jako je kurkuma, citronová tráva, zázvor, jasmín nebo levandule. Tato procedura nejen napomáhá při svalové ztuhlosti a bolesti kloubů, ale i podporuje celkovou imunitu organismu, je výborná jako prevence před virózami a chřipkami, zejména v zimním období a dodává celkovou vitalitu a sílu.

Délka masáže 75 min

Masáž zad, krku a šíje

Speciální masážní technika kombinující prvky thajské olejové masáže, akupresury a standartní švédské nebo sportovní masáže pouze na zádových partiích. Doporučujeme pro klienty, kteří si nepřejí nebo nemohou ze zdravotních důvodů absolvovat celkovou masáž, nebo chtějí řešit pouze konrétní problém při bolestech zad. Masáž zad, krku a šíje si můžete zvolit standartní délky 30 min nebo prodloužené verze 60 min.

Délka masáže 30 min
Délka masáže 60 min

Reflex a Masáž plosek nohou

Pro milovníky masáže plosek nohou nebo jako skvělý přídavek k jiné proceduře. Plosky nohou obsahují mnoho reflexních bodů, které jsou spojeny se všemi našemi orgány a částmi těla, kdy při akupresurní technice a stlačováním reflexních bodů na ploskách se dá zjistit oslabení určitých částí těla nebo dosáhnout uvolnění od různých obtíží. V naší mini proceduře nabízíme základní akupresurní techniku jemné reflexologie a příjemnou a uvolňující masáž chodidel a plosek nohou.

Délka masáže 25 min

Relaxační masáž hlavy

Velmi příjemný masážní přídavek k jakékoliv jiné proceduře. Relaxační masáž hlavy uvolňuje celkové napětí, ztuhlou šíji, je výborná proti bolestem hlavy, napomáhá k lepší stimulaci krevního oběhu v pokožce hlavy a zlepšuje růst a kvalitu vlasů, redukuje stres a zkvalitňuje spánek.

Délka masáže 25 min

Těhotenská masáž

Masáž pro těhotné maminky speciálně upravená a bezpečná v době těhotenství. Doporučujeme po ukončeném 3. měsíci těhotenství až do porodu. Naše masérky jsou plně proškolené k provádění těhotenských masáží. Masáž i lehátko jsou přizpůsobené k masáži ležící na boku a poté na zádech maminky, procedura pomáhá maminkám uvolnit svalové ztuhlosti v zádech, zlepšuje krevní oběh, redukuje otoky nohou a dodává maximální relaxaci a odpočinek. Používáme výživný přírodní masážní olej z levandule a heřmánku, který pokožku vyživuje a do hloubky hydratuje. Masáž zakončíme relaxační masáží hlavy.

Délka masáže 60 min

Dětská masáž (4 – 12 let)

Masáže i pro ty nejmenší. Provádíme dětské masáže s jemnou masážní technikou pro děti od 4 – 12 let. Masážní procedura je přizpůsobená dětským potřebám, neobsahuje žádné silové techniky a protahovací techniky, technika masáže je podobná Aroma Anti-stress masáži. Používáme výživný masážní olej z levandule a heřmánku vhodný pro dětskou pokožku. U menších dětiček doporučujeme masáž na 30 min délky, u starších dětí je možnosti i 60 min celotělové masáže.

Délka masáže 30 min
Délka masáže 60 min

Platnost ceníku od 1.5.2019

CHCI REZERVOVAT PROCEDURU

V BALI ORIENTAL SPA
procedure
procedure
date
name
email
phone
notes
Heading

Kontaktní informace

Bali Oriental Spa
Jateční 1767
415 01 Teplice


Tel: +420 602 600 133
E-mail: info@baliorientalspa.cz
Otevírací doba
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO - dle objednávek
(rezervace den předem)
NE -zavřeno
Obchodní název firmy:
Magic Play Plus s.r.o.
Český Bukov 347
Povrly 403 32
IČ: 28735838
DIČ: CZ28735838
Odpovědná osoba:
Darina Mikynová
Bali Oriental Spa Manager
Email: darina@baliorientalspa.cz
IČ: 75852624