infolinka: +420 602 600 133

Facebook Instagram

Bali
Oriental Spa
Terapie Endosphere je přístroj, jenž pracuje na nízkofrekvenčních mechanických vibracích, která umožňuje reaktivovat krevní oběh a proto zlepšuje výživu kůže a okysličení buněk, zrychluje metabolismus, k redukci celulitidy a remodelaci problematických partií. Zaručuje mimořádné výsledky již po několika procedurách, 100 % neinvazivní a klinicky ověřená terapie, vyrobeno v Itálii.
Heading

Endosphere therapy

Terapie Endosphere je přístroj, jenž pracuje na nízkofrekvenčních mechanických vibracích, která umožňuje reaktivovat krevní oběh a proto zlepšuje výživu kůže a okysličení buněk, zrychluje metabolismus, k redukci celulitidy a remodelaci problematických partií. Zaručuje mimořádné výsledky již po několika procedurách, 100 % neinvazivní a klinicky ověřená terapie, vyrobeno v Itálii.

Standart procedura

Aplikace přístroje Endosphere na stehna, boky, hýždě a bříško

Délka procedury: 45 min

Bonus masáž zad a zadní strany paží

pokud Vás trápí nadměrný tuk v oblastech paží

Délka procedury: 15 min

ÚČINKY PŘÍSTROJE ENDOSPHERE:

1) PŮSOBÍ NA LYMFODRENÁŽ

rotační působení terapie Endosphere funguje jako tzv. čerpadlo a uvolňuje z tkání postižených celulitidou přebytečné tekutiny a usnadňuje jejich odtékání do lymfatických cest a žláz. Díky tomu dochází k okamžité redukci a opětovnému okysličení ošetřované oblasti.

2) PŮSOBÍ NA MIKROCIRKULACI

mechanické vibrace působí na mikrocirkulaci, mají vliv na vazokonstrikci (zúžení cév) a vazodilataci (rozšíření cév), což vede ke zlepšení krevního oběhu v ošetřované oblasti.

3) TVAROVÁNÍ TĚLA

rotace sfér umožňuje oddělení adipocitů, které jsou zodpovědné za vazivovou tkáň, jež způsobuje efekt "pomerančové kůže", snižuje vady na kráse již po několika sezeních.

4) TONIZACE SVALŮ

vibrační stimulace provedená na svalu po odpovídající dobu umožňuje dosažení optimalizace svalového tonu v ošetřované oblasti a také vede ke zlepšení elasticity pokožky, k modelaci a zpevnění pokožky.

5) ULEVUJE OD BOLESTI

kompresní mikro vibrace s pulzujícím a rytmickým účinkem na mechanoreceptory, vytvářejí následnou desenzibilizaci tím, že redukuje /odstraňuje bolesti v krátkém čase. Tato aktivace receptorů, spolu s lepším okysličením umožňuje snížení zánětu tkání. Navíc výrazné snížení bolesti při léčbě tkání s celulitidou, vede ke zlepšení metabolismu a významnému snížení toxických látek v těle. Navíc masáží břišních oblastí napomáhá zrychlit a zlepšit funkčnost střev, proti tzv. lenivému střevu, nebo věčně nadýmajícímu bříšku.


K dovršení očekávaných výsledků se samozřejmě potřeba vícero sezení a procedur. Proto máme pro Vás navržené různé cenově zvýhodněné PROGRAMY ENDOSPHERE. Kolik procedur budete potřebovat je velice individuální a závislé na Vašich představách, potížích a také časových možnostech. Rádi Vám poskytneme nezávislou prvotní konzultaci a přestavení přístroje Endosphere s naplánováním vhodného programu Vám ušitým na míru. Proceduru Endosphere doporučujeme podstoupit nejlépe 1 x týdně nebo alespoň 1 x za 14 dní pro dovršení nejlepších výsledků. 

ENDOSPHERE PROGRAMY:

PROGRAM STANDART ENDOSPHERE -  5 x 45 min ošetření                                          

Cena: 8450 Kč (Sleva - 800 Kč a 15 min bonus masáže paží a zad zdarma!)

PROGRAM PREMIUM ENDOSPHERE - 10 x 45 min ošetření                                         

Cena: 17000 Kč (Sleva -1500 Kč a 2 x 15 min bonus masáže paží a zad zdarma!)

PROGRAM DELUXE ENDOSPHERE -  15 x 45 min ošetření                                           

Cena: 25 250 Kč (Sleva -2500 Kč a 3 x 15 min bonus masáže paží a zad zdarma!)

PROGRAM PRESTIGE ENDOSPHERE - 20 x 45 min ošetření                                        

Cena 33 500 Kč (Sleva - 3500 Kč, 4 x 15 min bonus masáže paží a zad zdarma + 1 x 30 min Body Strategist Express zábal dle svého výběru zdarma!!)

CHCI REZERVOVAT PROCEDURU

V BALI ORIENTAL SPA
procedure
procedure
date
name
email
phone
notes
Heading

Kontaktní informace

Bali Oriental Spa
Jateční 1767
415 01 Teplice


Tel: +420 602 600 133
E-mail: info@baliorientalspa.cz
Otevírací doba
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO - dle objednávek
(rezervace den předem)
NE -zavřeno
Obchodní název firmy:
Magic Play Plus s.r.o.
Český Bukov 347
Povrly 403 32
IČ: 28735838
DIČ: CZ28735838
Odpovědná osoba:
Darina Mikynová
Bali Oriental Spa Manager
Email: darina@baliorientalspa.cz
IČ: 75852624