infolinka: +420 602 600 133

Facebook Instagram

Bali
Oriental Spa
Heading

Obchodní podmínky

Dárkové poukazy 

Dárkový poukaz Vám můžeme vyhotovit na jakoukoliv Vámi vybranou proceduru, nebo lze zvolit jakoukoliv peněžitou hodnotu jako darovaný kredit na masáže nebo kosmetiku. Dárkový poukaz vystavíme okamžitě na recepci Bali Oriental Spa, není potřeba jej dopředu objednávat. Lze jej zaslat také přílohou v emailu s provedením platby bankovním převodem. Při větší objednávce více kusů dárkových poukazů, např. pro firmy, doporučujeme poslat objednávku se všemi iniciály na info@baliorientalspa.cz, kdy vystavíme fakturu a domluvíme způsob předání dárkových poukázek.

Dárkové poukazy vydáváme standartně na 6 měsíců platnosti poukazu od doby vystavení poukazu. Prosíme o hlídání si data platnosti poukazů, po uplynutí platnosti poukazu Vám bohužel nebudeme schopni proceduru vydat.  V případě delší nemoci nebo jiné neschopnosti se dostavit a vybrat si svoji proceduru si můžete zažádat o prodloužení platnosti Vaší dárkové poukázky, musíte tak však učinit před skončením platnosti Vaší poukázky buď telefonicky nebo emailem.

Dárkové poukazy jsou přenosné, nevystavujeme je na jméno klienta. Při ztrátě dárkového poukazu Vám bohužel také nebudeme moci Vaši proceduru vydat.

 

Vytvoření Rezervace /Rušení rezervace

Svoji rezervaci si můžete vytvořit přes náš rezervační formulář nebo email adresu info@baliorientalspa.cz. Naše recepční Vám co nejrychleji odpoví ještě v ten samý den (kromě víkendů a svátků). Pro rychlejší vytvoření rezervace doporučujeme nás kontaktovat telefonicky na tel. recepce: 602 600 133.

Pokud jste obdrželi dárkový poukaz a chcete ho na Vaši proceduru využít budeme k vytvoření rezervace potřebovat č. dárkového poukazu, typ procedury nebo jakou proceduru si vyberete. 

Pro rušení rezervace máme 24 hod storno podmínky. Při nedostavení se na proceduru účtujeme 100% storno poplatek, v případě, že čerpáte proceduru na dárkový poukaz, Váš dárkový poukaz bude odepsán jako vybraný.  V případě rušení nebo přeobjednávání svých procedur prosíme o kontaktování co nejdříve a s předstihem na tel: 602 600 133. U některých větších spa balíčků pro páry požadujeme k rezervaci zaplacenou zálohu 50% z celkové částky spa balíčku, na sobotní termíny až 100% zálohu, která nebude vrácena při rušení Vaší rezervace v ten samý den.

Platební podmínky:

V naší provozovně lze platit hotově, přes platební terminál a také přijímáme poukázky Sodexo (Flexi, Dárkový pass, Fokus, Relax) Sodexo E- kartu (flexi), dále Edenred Benefits – Multi tickety poukázky a Edenred benefits E-kartu.

 

Věrnostní program

Pro naše stálé zákazníky máme vytvořený systém Věrnostního programu a registrace, kde pod svým jménem za utracené penízky u nás můžete sbírat body a po dosažení peněžité hodnoty 8900 Kč od nás vždy obdržíte dárek Thajskou olejovou masáž 60 min. Tuto registraci a zařazení do Věrnostního programu můžete provést pouze osobně na recepci Bali Oriental Spa, jelikož dle nových ustanovení o Ochraně osobních údajů GDPR potřebujeme Váš písemný souhlas.

 

Kontraindikace k procedurám

Úplné kontraindikace k našim procedurám jsou jakékoliv akutní virové nebo infekční onemocnění, horečnaté stavy, otevřené větší rány, stavy krátce po operaci, maminky v šestinedělí nebo klienti během léčby chemoterapie nebo při léčbě jakéhokoliv typu rakoviny.

Vyhrazujeme si právo odmítnout provést proceduru u klienta, který jeví známky akutního virového nebo infekčního onemocnění, běžného nachlazení nebo pokud je zřejmé, že klient požil více alkoholu.

Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem nebo s naším personálem (recepční), ne vždy všechny kontraindikace znamenají, že nesmíte absolvovat masáž, je to velice individuální, někdy musíme proceduru Vašemu zdravotnímu stavu přizpůsobit nebo provést pouze částečnou masáž nebo úplně změnit typ procedury.  Naši terapeuti jsou plně proškoleni a znají veškeré zdravotní kontraindikace, nejsme však odborníci v rehabilitacích, v případě vážnějších blokací, bolestí a nehybností prosíme nechte se vyšetřit nejprve u odborníka. 

Pro těhotné maminky máme speciální procedury pro těhotné, ostatní procedury jsou v těhotenství nevhodné.

Na jakékoliv zdravotní potíže nebo alergie prosím upozorněte naši recepční nebo terapeutku před začátkem Vaší procedury.

 

CHCI REZERVOVAT PROCEDURU

V BALI ORIENTAL SPA
procedure
procedure
date
name
email
phone
notes
Heading

Kontaktní informace

Bali Oriental Spa
Jateční 1767
415 01 Teplice


Tel: +420 602 600 133
E-mail: info@baliorientalspa.cz
Otevírací doba
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO - dle objednávek
(rezervace den předem)
NE -zavřeno
Obchodní název firmy:
Magic Play Plus s.r.o.
Český Bukov 347
Povrly 403 32
IČ: 28735838
DIČ: CZ28735838
Odpovědná osoba:
Darina Mikynová
Bali Oriental Spa Manager
Email: darina@baliorientalspa.cz
IČ: 75852624