infolinka: +420 602 600 133

Facebook Instagram

Bali
Oriental Spa
Maximální zážitek z masážních balíčků, k rozmazlení těla, duše i pokožky díky přírodním tělovým peelingům a speciálních vonných essencí a masážních technik. Na výběr máte z pěti druhů Tělových rituálů, tělové peelingy si můžete objednat i zvlášť a vytvořit si vlastní spa balíček v kombinaci s jakoukoliv tělovou masáží. A můžete kombinovat i s jinými variantami, jako koupele nebo lázně a masáže nohou. Veškeré produkty používané během těchto procedur jsou z přírodní a bylinné thajské kosmetiky Bodhi.
Heading

Tělové rituály

Maximální zážitek z masážních balíčků, k rozmazlení těla, duše i pokožky díky přírodním tělovým peelingům a speciálních vonných essencí a masážních technik. Na výběr máte z pěti druhů Tělových rituálů, tělové peelingy si můžete objednat i zvlášť a vytvořit si vlastní spa balíček v kombinaci s jakoukoliv tělovou masáží. A můžete kombinovat i s jinými variantami, jako koupele nebo lázně a masáže nohou. Veškeré produkty používané během těchto procedur jsou z přírodní a bylinné thajské kosmetiky Bodhi.

Kokosová Senzace

Velmi exotický, relaxační a pro pokožku hloubkově výživný tělový rituál s pravou přírodní vůní kokosu a vanilky. Rituál začíná celotělovým peelingem z jemného organického cukru s kousky kokosové dužiny, který pokožku obnoví, vyčistí a zjemní. Dále provádíme celotělovou masáž, která začíná lávovými kameny a pokračuje jemnou masážní technikou relaxační a Lomi Lomi masáže s přírodním Kokosovým olejem.

Délka procedury 105 min

Kávový Rituál

Osvěžující, drenážní a energii povzbuzující tělový rituál vhodný pro unavený organismus, ke stimulaci krevního oběhu, k lehčí očistě a regeneraci. Přírodní tělový peeling z jemného organického cukru se 100% drcenou kávou arabicca, která je považována za nejkvalitnější kávová zrna s vysokým podílem antioxidantů Vaši pokožku nejprve očistí, nastimuluje krevní oběh a dodá potřebnou regeneraci a antioxidanty. Poté terapeutka provádí celotělovou masáž s drenážními prvky s přírodním olejem z citronové trávy pro maximální povzbuzení a regeneraci organismu. Doporučujeme i jako podpůrnou proceduru při zeštíhlujících kúrách, při hubnutí a redukci celulitidy.

Délka procedury 90 min

Siamese Orientální Rituál

Tělový rituál k harmonizaci těla i duše čerpající z několika léčebných technik prastarých východních kultur. Využívá sílu zvuku tajemných tibetských misek na začátku a v průběhu rituálu, očistnou sílu Himalájské soli a léčebnou sílu doteku a masáže s prvky thajské masáže, shiatsu a ajurvédy. Celý rituál začíná uvítacím rituálem a zvukem tibetských misek, dále terapeutka provádí očistný rituál pomocí tělového peelingu z přírodní himalájské soli s essencemi z citronového trávy a levandule. Tělový rituál dovrší celotělovou masáží se Siamese tělovým olejem pro kompletní promasírování celého těla a ztuhlého svalstva.

Délka procedury 105 min

Relaxační Jasmínový Rituál

Relaxační a anti-stres Jasmínový rituál dopřeje Vašemu tělu i duši zklidnění a uvolnění od každodenního stresu. Procedura začíná jemným solným tělovým peelingem celého těla. Jedná se o přírodní mořskou sůl s esencemi orientálního jasmínu. Po peelingu následuje hodinová a celotělová relaxační masáž s prodlouženou verzí Aroma relaxační masáže hlavy.

Délka procedury 90 min

TRANQUILLITY PRO-SLEEP MASSAGE
Harmonizační a hluboce relaxační masážní procedura

Harmonizační a hluboce relaxační masážní procedura s oblíbenou vůní Tranquillity a s masáží jemnými Tranquillity štětci Vás uvede do hluboké relaxace až meditace. Doporučujeme k lepšímu zvládání stresu, pro lepší a kvalitnější spánek a pro celkové uvolnění svalového napětí. Navíc s nádhernou anti-stress Tranquillity vůní s esencemi sladkého pomeranče, růže, santalového dřeva a vetiveru.


MANGO EXOTICKÝ RITUÁL

Voňavý a exotický rituál Mango obsahuje jemný krémový tělový peeling pro jemnou a hydratovanou pokožku celého těla a úžasnou masáž celého těla s akupresurou a prvky Bali Indonéské masáže.


LEMONGRASS FRESH RITUÁL

Svěží a povzbuzující tělový rituál vhodný zejména pro letní období. Obsahuje krémový tělový peeling s esencemi citronové trávy a regenerační masáž celého těla s protahovacími prvky thajské masáže.


NOVINKA - TRANQUILLITY BODY SCRUB
Peelingový rituál pro obnovu pokožky

Jedinečný a očisťující aromaterapeutický peelingový rituál se speciální masážní technikou pro dokonale zářivou, okysličenou a voňavou pokožku. K TRANQUILLITY BODY SCRUB RITUÁLU lze přidat TRANQUILLITY PRO-SLEEP MASSAGE / celková doba procedury 90 min za zvýhodněnou cenu 2100 Kč!


Heading

Tělové rituály pro Dva

Chcete si užít maximální romantiku ve dvou nebo sháníte perfektní dárek pro novomanžele, k oslavě výročí svatby nebo k jakékoliv jiné příležitosti?? Nabízíme pro Vás tři ucelené spa balíčky pro dva, každý se liší svou délkou a obsahem….

Oriental Harmony

Nejluxusnější zážitek ve dvou!! Rituál začíná uvítací lázní nohou s peelingem a s masáží plosek nohou, dále celotělový peeling Siamese z himalájské soli s vůní levandule a citronové trávy, romantickou koupel s okvětními lístky a celotělovou Thajskou olejovou masáž, to vše ve společné místnosti s dvěma terapeutkami!

Délka procedury 150 min
Zvýhodnění balíčku 1150 Kč

Bali Sen Paket pro dva

Exotický spa balíček pro dva, který Vás oba přivede do vůní a atmosféry ostrova Bali. Rituál začíná uvítací lázní nohou s peelingem a s masáží plosek nohou, dále celotělovou Bali Indonéskou masáž ve společné místnosti a balíček završíme romantickou koupelí s okvětními lístky.

Délka procedury 120 min
Zvýhodnění balíčku 570 Kč

Relax Paket pro dva

Relaxační spa balíček pro dvě osoby s uvítací lázní nohou s peelingem a masáží plosek nohou a celotělovou Aroma-anti-stress masáží ve společné místnosti.

Délka procedury 90 min
Zvýhodnění balíčku 480 Kč

Heading

Tělové peelingy

Skvělý přídavek k masáži nebo k jiné proceduře, pro obnovu pokožky, jemnost a čistotu pokožky, s drenážními účinky a ke zvýšení mikrocirkulace, pro rovnoměrné opálení a zdravý vzhled pokožky…

Kokosový tělový peeling

z přírodního organického cukru s jemnými kousky kokosové dužiny, jemnost a hydratace pokožky

(včetně sprchy) 30 min

Kávový tělový peeling

z přírodního organického cukru s přírodní 100 % drcenou kávou arabica, bohaté na antioxidanty

(včetně sprchy) 30 min

Pink Grapefruit s himalájskou solí

z himalájské soli s essencemi sladkého růžového grepu, pro detoxikaci a drenáž

(včetně sprchy) 30 min

Siamese tělový peeling

z himalájské soli s essencemi citronové trávy a levandule, osvěžení a detoxikace

(včetně sprchy) 30 min

Tea Tree tělový peeling

z mořské soli s přírodní essencí čajovníku (tea tree), s vysoce antivirovým, čistícím a antibakteriálním účinkem

(včetně sprchy) 30 min

Heading

Lázně a Masáže nohou

Vhodná mini procedura pro věčně unavené a přetížené nožky, naše lázně obsahují teplou lázeň nohou s přírodní solí s esencemi, peeling nohou a chodidel pro zlepšení cirkulace a masáž plosek nohou.

Siamese Povzbuzující lázeň nohou

s esencemi z citronové trávy a levandule, Siamese peeling nohou z himalájské soli masáž plosek nohou, k osvěžení, detoxikaci a povzbuzení

Délka procedury 30 min

Jasmínová Relaxační lázeň nohou

s esencemi orientálního jasmínu, s jemným peelingem nohou s mořské soli a jemnou masáží plosek nohou

Délka procedury 30 min

Tea Tree Čistící lázeň nohou

s peelingem s mořskou solí a tea tree esencemi, masáž plosek nohou, k uvolnění, očistě s antibakteriálními účinky

Délka procedury 30 min

Heading

Koupele

Zpříjemňete si masážní proceduru krásně voňavou a teplou koupelí!!! Koupel je možné provést před Vaší masážní procedurou nebo po skončení Vaší masáže! Koupel je vhodná pro 1 – 2 osoby.

Koupel s okvětními lístky

Romantická koupel s okvětními lístky.


Anti-stress Levandule s mátou

Relaxační koupel s mořskou solí, s vůní levandule a máty.


Hřejivá Zázvor – pomeranč

Prohřívací koupel s mořskou solí, s esencemi ze zázvoru a sladkého pomeranče.


Detoxikační s Citronovou trávou

Povzbuzující a detoxikační koupel s mořskou solí a s esencí z citronové trávy.


Ve vaně si můžete zvolit koupel s hydromasáží, není možné u koupele s okvětními lístky! Platnost ceníku od 1.5.2019

CHCI REZERVOVAT PROCEDURU

V BALI ORIENTAL SPA
procedure
procedure
date
name
email
phone
notes
Heading

Kontaktní informace

Bali Oriental Spa
Jateční 1767
415 01 Teplice


Tel: +420 602 600 133
E-mail: info@baliorientalspa.cz
Otevírací doba
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO - dle objednávek
(rezervace den předem)
NE -zavřeno
Obchodní název firmy:
Magic Play Plus s.r.o.
Český Bukov 347
Povrly 403 32
IČ: 28735838
DIČ: CZ28735838
Odpovědná osoba:
Darina Mikynová
Bali Oriental Spa Manager
Email: darina@baliorientalspa.cz
IČ: 75852624